Litsents - teatud hullumeelsuse astet kinnitav paber

Järjekordne autospordi-laupäev algas tavapärasest tunduvalt hiljem. Kuna võistlus peeti Rapla linna tänavatel, ei tahetud linna iganädalavahetuse rutiini segada ning võistlussõitudega tehti algust alles kell 3 pärastlõunal. Kõigepealt tormasid rajale 2 tudengivormelit. Kahju, et ise nende liikumist rajal ei näinud aga juttude järgi olla see vägagi efektne olnud. Võistlusrada kulges ise alguses sarnaselt Rapla suure ralli linnakatsele, lõppes Automi platsil. Trass ise oli päris huvitavalt üles ehitatud, oli nii langenud puulehtedest libedaks muutunud kurve, kitsenevaid mahapöördeid, mõned šikaanid ja ka tagasipööre ümber posti. See viimane sai ka ühele autole saatuslikuks. Meie klubi liikmetest olid seekord võistlustules Taivo ja Kaido. Taivo tulemused olid kaugelt üle keskmise. Esimeses voorus välja sõidetud 6. ning teise vooru 4. aeg andsid talle kokkuvõttes 2WD-S klassis 5. koha. Kolmandas voorus tuli tehnika tahtmisele Taivol alla vanduda ning käigukasti rikke tõttu raja äärde seisma jääda. Nii tuligi slepis koju sõita kahjuks, aga selline see tehnikasport juba kord on. Kaido lõpetas kahel korral 11. ning ühel korral 10. ajaga kokkuvõttes 11. ehk siis tagantpoolt esimesel kohal. Seekord ilma suuremate eksimusteta sai vähemalt auto tervelt koju toodud. Võistluse tulemused leiate siit.

Nende tulemustega kustus kahjuks Kaidol võimalus lõpetada üldarvestuses HePa Cup poodiumikohal. Viimaselt võistluselt 0-punkti ning Aare Pukk'i võiduga lõppenud võistlus tõrjusid ta 24 punktiga 4. kohale. Taivo lõpetas sarja 13. kohal 6 punktiga. Meie tiimist oli eelnevatelt võistlustelt punkte saanud Eero, kes 4 punktiga platseerus 18. kohale ning Piret 6 punktiga 8. kohal. Autasustamise lõpus Nõmme kõrtsis loositi ka välja 125cm3 motoroller. Loosiõnn naeratas Antti Kangro'le. HePa Cup üldtabeli leiab siit.