Väljasõit - etteplaneerimata manööver rajale mittekuuluval osal

MTÜ KR Racing korraldab rahvasprindivõistluse. Sel korral on kuupäevaks 06.10.2019 ning toimumiskohaks Laitse RallyPark. Laitses pole enam aastaid rahvasprinti sõidetud, ning soovisime seepärast antud rada kasutada. Kui algselt oli üheks võimaluseks paarisvõistluse korraldamine, siis aja kokkuhoiu huvides toimub võistlus siiski tavalise sprindi põhimõttel. Start antakse välisrajalt, seejärel sõidetakse läbi sisemine ring ning lõpetatakse jällegi välisrajal.

Võistlusel jagatakse punkte nii mitmegi sarja arvestuses. Lisaks EAL KV rahvasprindis on KR Racing Laitse rahvasprint 2019 ka A1M Motorsport sarja finaaletapiks, kus selgub karikavõistluse peaauhinna võitja. Samuti jagatakse omad punktid välja ka M&L Liiga sprindikarika ning Lääne regiooni MV arvestuses.

Kindlasti ei saa ka mainimata jätta meie tublisid toetajaid. Auhinnalaud saab olema rikkalik. Näiteks on Rallipood.ee välja pannud eriauhinnad kolmandas voorus kiireima aja välja sõitnud 4WD ning 2WD sõitjale. Viimasesse lähevad arvesse kõik kaheveolised mittespetsiaalautod, ehk kahjuks jäävad sellest välja Krosskart ning 2WD-Sport klassid. Lisaks on võistluse läbiviimisele õla alla pannud Linkpoint, Valvoline, Veho, Liqui-Moly, US Parts, Skyline ja Motip.

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2019  

EAL KV rahvarallis

Kaido Saul / Edy Murumägi / Andri Raudepp - 8. koht

EAL KV rahvasprindis

Valmar Gilden - 10. koht
Eero Labotkin - 23. koht
Kaido Saul - 9. koht

Lääne regiooni MV

Kaido Saul - 12.koht
Valmar Gilden - 37. koht
Eero Labotkin - 39. koht

Piiroja karikas

Jüri Hinsberg - 6. koht
Kaido Saul - 11. koht

LaitseRallyPark kokkutulek

Kaido Saul - 1. koht
Valmar Gilden - 3. koht

AG talvekarikas

Kaido Saul - 13. koht

2018 tulemused

2017 tulemused

2016 tulemused

2015 tulemused

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019