Kiiver - ümmargune pea kaitsmiseks mõeldud ese; kiirel poeskäigul asendab hästi ostukorvi

Esiveoliste poodium. Foto: Kaido Saul

Laitse Rallypark kokkutuleku II etapp sai peetud 09.06.2019 klassikalisel rajal. Ilm oli võistluspäeval kuiv, nii et raja kruusaosa otsustati isegi pärast esimest vooru kasta.

Muidu kulges võistlus ilma pauside ja viperusteta. Esiveoliste klassis oli stardis Valmar, kellel sel korral õnnestus poodiumile tulla. Sõit läks tõusvas joones. Avavoorus tuli klassi kolmas aeg, teises voorus teine ning viimases voorus klassi kiireim. See andis kokkvõttes teeise koha 3 punktiga. Esimene oli Urmas Mets ning kolmas Marek Meindorf. Algselt plaanis võistleda ka Eero kuid tema kahjuks tulla ei saanud.

4WD klassis oli seekord 2 võistlejat, seega tuli ka Kaidol pingutada. Esimene ning viimane voor õnnestus ära võita ning teises voorus olin teine. Kahes esimeses voorus lubati ka RIchardil kõrvalistmel istuda ja võistluskiirusel raja läbimist nautida. Viimasesse vooru turvakaalutlustel enam kaassõitjat ei lubatud. Seega kokku 2 punkti ning Kaidole 4WD klassi võit Renee Laane ees.

4WD poodium. Foto: Valmar Gilden