Väljasõit - etteplaneerimata manööver rajale mittekuuluval osal

Valmar Golfil. Foto: Janek Pakasaar

Kadrinas esmakordselt toimunud Metsahake Viru rahvasprint tõi võistlejad täiesti uuele võistlusrajale laupäeval, 01.06.2019. Varem oli seda katset kasutatud Viru ralli osana kuid mitte kunagi rahvasprintidel.

Rada oli äärmiselt kiire, sama šikaanid olid väga kitsad. Nii sai proovile panna nii kiiruse kui ka osavuse. KR Racing oli esindatud 2 sõitjaga. Samuti oli pöialt hoidmas Richard.

Valmar startis traditiooniliselt Golfiga 2WD-S klassis. Esimese sõidu aeg 3:39 andis klassis vaid 9. koha. Teised voorud läksid juba paremini. Nii teises kui ka kolmandas voorus saavutatud praktiliselt identne aeg 3:33 andsid juba 6. ja 5. koha. Seega kokku 11 punkti ning sellise arvuga anti seekord 7. koht võistlusklassis. Esikolmikus olid jällegi BMW-d ning üks VW Golf. Aleksander Strelkov esimene, Heiki Rauba teine ning Tarmo Lee kolmas.

4WD klassis Subaruga sõitnud Kaido eesmärgiks seekord oli karistusteta sõit ning see õnnestus täielikult. Vigu tuli sõidus sisse piisavalt ning juba esimeses voorus sai kurvi liiga optimistliukt mindud ning põllule sattutud. Kohad voorudes seitsmes ning kaks korda kuues andsid 12 punkti ning kokkuvõttes 4WD klassis samuti tubli 6. koha. Võitis Kaino Traumann, teine oli Mait Pikkof ning kolmas Timo Kukk.

Ametlikud tulemused.

1. vooru Kaido sisevideo:

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2020  

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019