Sekundikümnendik - ajaühik, mis jäi eraldama sind ja kõrgemat kohta

Kaido Subaru. Foto: margusefotod.eu

Haapsalu linna tänavatel laupäeval, 13.04.2019 peetud kevade esimene rahvasprint oli kohale meelitanud traditsiooniliselt suure hulga võistlejaid. Ilm oli küll võrdlemisi jahe kui sademeteta.

Näiteks 2WD-S klassi oli end kirja pannud üle 40 sõitja, kellest võistluspäeval autoga tehnilisse kontrolli saabus 36. Meie võistlejatel sel korral kuigi hästi ei läinud. Tehnika vedas alt juba avavoorus ja nii õnnetult, et Valmar sai sõita kuni bussijaamani, kus Golfil lagunes veovõlli sisemine ots. Kuna selle vahetamine kohapeal oleks keeruliseks osutunud, jäigi Eerol seekord startimata. Nii võetigi Golf nööriga sappa, viidi koju ning Valmar ja Richard tulid tagasi konkurentidele ning meeskonnakaaslastele kaasa elama. Tegelikult tasus see tagasitulek end ka ära, sest pärast autasustamist jagati korraldajate poolt välja mõned loosiauhinnad, millest 1 rallipood.ee kinkekaart kuulus ka Valmarile.

2WD-S esikolmiku moodustus seekord Andrek Põllumäe, Aleksander Strelkov ning Kaspar Kibuspuu. Kõikide meeste võistlusautodeks olid BMW-d. Olgu veel öeldud, et kõik esimesed 16 kohta kuulusid sel korral BMW-del võistelnutele.

4WD klassis jäi Kaido ka oma sõiduga enam-vähem rahule. Kiirus polnud küll päris see, mida loota oleks võinud ning seekord olid mitmedki otsesed konkurendid veidi kiiremad. Kokku tuli seekord 15 võistleja seas 14. koht. Viimases voorus vedas alt ka veel tehnika, kui finišis selgus, et 2. käik oli sisse jäänud ning mitte enam välja ei tulnud. Seega ootab ees käigukasti remont.

4WD klassis võidutses Raoul Renser (Audi S1). Teise koha saavutas Martin Vaga ning kolmandaks jäeti Mait Pikkof. Viimati nimetatute võistlusautodeks on Mitsubishi Lancer EVO.

Seekord siis sedamoodi.

Ametlikud tulemused.

Kaido 2. sõiduvooru sisevideo:

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2019  

EAL KV rahvarallis

Kaido Saul / Edy Murumägi / Andri Raudepp - 8. koht

EAL KV rahvasprindis

Valmar Gilden - 10. koht
Eero Labotkin - 23. koht
Kaido Saul - 9. koht

Lääne regiooni MV

Kaido Saul - 12.koht
Valmar Gilden - 37. koht
Eero Labotkin - 39. koht

Piiroja karikas

Jüri Hinsberg - 6. koht
Kaido Saul - 11. koht

LaitseRallyPark kokkutulek

Kaido Saul - 1. koht
Valmar Gilden - 3. koht

AG talvekarikas

Kaido Saul - 13. koht

2018 tulemused

2017 tulemused

2016 tulemused

2015 tulemused

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019