Legend - raamatujagu numbreid ja nooli, mis peaksid (vähemalt teoorias) viima punktist A punkti B

Eero stardiootel. Foto: Valmar Gilden

Laupäeval, 09.02.2019 sai peetud avaetapp EAL rahvasprindi karikasarjas ja seda 1+1 formaadis Otepää rahvasprindi näol. Kui senini oli talv suhteliselt korralik just Lõuna-Eesti pool, siis nädal sula enne võistlust ei teinud rajale just mitte head. Samas pidas rada piisavalt vastu, et võistlus siiski toimuda saaks.

Võistluspäev venis erinevate hange sõitmiste tõttu päris pikaks, sest rada oli kitsas ning kui just väga kaugele põllule ei sattunud, oli risti teel olevast autost päris keeruline mööda saada. Lumevallid raja ääres olid piisavalt suured ja sulad, et sealt omal jõul välja pääseda oli suhteliselt problemaatiline. Samuti sõideti viimane sõiduvoor juba tulede valgel.

KR Racing oli Otepää rahvasprindil esindatud 2 auto, 3 sõitja ja lisaks veel ühe kaardilugejaga.

Suurte lootustega läksid starti Eero ja Valmar 2WD-S klassis oma halli Golfiga. Võistluseelsel päeval tegeleti veel amortide töökorda seadmisega ja võistlus võiski alata. 1+1 formaat pakub alati omi üllatusi, nii ka seekord. Ajad ja kohad olid mõlemil mehel keskmisest klassist. Päris esikolmikusse ei õnnestunud sõita ühtegi vooru. Kõrgema koha omavaheliises arvestuses saavutas Valmar ajaga 19:50,07 ja see andis 2WD-S klassis 7. koha. Veidi üle 8 sekundi halvema aja kokkuvõttes sai Eero, 19:58,18 ja see andis talle 9. koha omas võistlusklassis.

2WD-S klassi esikolmik oli seekord Karmo Salong, Heiki Rauba ning Hannes Kasak. Esimese mehe võistlumasinaks on Honda Civic Type-R, teistel VW Golf.

Kaido sai seekord harjutada koostööd kaardilugeja Edyga. Ja seda nii kiiruslegendi koostamise kui selle järgi hiljem sõitmise mõistes. Tempo sai valitud pigem rahulik ning püüdsime vältida suuri sõiduvigu, mis võiksid valli otsas lõppeda. Kaido lootused polnud 4WD klassis enne starti just mitte väga suured. Siiski endalegi üllatuseks oli lõppkoht üllatavalt hea. Nimelt andis aeg 20:23,18 4WD klassis 16 sõitja seas 9. koha.

4WD poodiumi hõivasid Raoul Renser (Audi S1). Talle järgnesid Andri Sirp - Jarmo Liivak (Mitsubishi EVO 9) ning Toomas Kärp (Subaru Impreza).

Hooldusalas. Foto: Valmar Gilden

Autasustamise järgselt toimunud loosiauhindade jagamisel naeratas seekord õnn just Kaido'le, kellele kuulub nüüd puidust ümmargune veiniriiul. Tänusõnad korraldajatele, kes riukalikust ilmast hoolimata võistluse edukalt korraldasid.

Ametlikud tulemused.

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2019  

EAL KV rahvarallis

Kaido Saul / Edy Murumägi / Andri Raudepp - 8. koht

EAL KV rahvasprindis

Valmar Gilden - 10. koht
Eero Labotkin - 23. koht
Kaido Saul - 9. koht

Lääne regiooni MV

Kaido Saul - 12.koht
Valmar Gilden - 37. koht
Eero Labotkin - 39. koht

Piiroja karikas

Jüri Hinsberg - 6. koht
Kaido Saul - 11. koht

LaitseRallyPark kokkutulek

Kaido Saul - 1. koht
Valmar Gilden - 3. koht

AG talvekarikas

Kaido Saul - 13. koht

2018 tulemused

2017 tulemused

2016 tulemused

2015 tulemused

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019