Sekundikümnendik - ajaühik, mis jäi eraldama sind ja kõrgemat kohta

Foto: Margus Kirs

Võtame kokku laupäeval, 09.06.2018 toimunud Varbola rahvaralli, kus KR Racing meeskonnast osales vaid ekipaaž Saul/Murumägi.

Startisime numbri 62 all, kuna sel aastal on kasutusele võetud kiirustabel stardijärjekorra määramisel. Tagantpoolt startides on alati keerulisem. On rada enamasti juba selleks ajaks korralikult rööpasse sõidetud. Samas peavad esimesed tegelema sõidujoone puhastamisega.

Päev oli jagatud 4 ossa, millest iga osa hõlmas 2 lisakatset ning seejärel pikemat või lühemat hoolduspausi. SS1 ja tema teine läbimine SS3 olid päris keerulised. Rajal olid korralikud kivid ning sügavad rööpad, mille päris klassikalises tänavasõidu konditsioonis autoga läbimine problemaatiliseks oleks osutunud. Järgmine paar katseid enne lõunat SS2 ja SS4 olid veidi lõbusamad sõita. Seda ka koha mõistes. Absoluudis numbrid 41 ja 47 pole küll kõige kõrgemad kuid siiski tuntavalt paremad stardikohast. Pärastlõunased katsed tõid mind juba päris kodulähistele teedele. Siiski peab ütlema, et polnud neid konkreetseid teid kunagi sõitnud. SS5 ja SS7 andsid mõlemad absoluudis 39 koha väärilise läbimisaja. Viimased SS6 ja SS8 andsid sisuliselt identse aja 4:13,7 ja 4:13,6. Olgu veel öeldud, et SS8 lõpuosas hakkas segama eesstartinu tolm, kellele rajal sisuliselt järele jõudsime. Sinna läks viimane slaalom, mida polnud tolmu tõttu rajal lihtsalt näha ning lasin hoo maha.

Lisaks veel 20 sekundit karistust takistuste puudete eest ning üldtabelis koht 48 ning 4WD klassis viimane 5. Pole kõige parem aga oleks võinud minna ka hullemini. Olgem siiski positiivsed. Kohalikele elanikele tundus see ralli aga väga vastukarva olevat. Nii näitas ülesõidul üks tädi tee ääres keskmist sõrme. Sama katse järgmisel läbimisel takistas üks kohalik autojuht ülesõidul liiklust eriti aeglase sõiduga ning kitsal teel ei lasknud ka mööda sõita lausa kattes möödasõiduvõimalusi. Õnneks jõudsime AKP-sse siiski õigel ajal.

Sisevideo SS7 läbimisest:

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2019  

EAL KV rahvarallis

Kaido Saul / Edy Murumägi / Andri Raudepp - 10. koht

EAL KV rahvasprindis

Valmar Gilden - 15. koht
Eero Labotkin - 30. koht
Kaido Saul - 13. koht

Piiroja karikas

Jüri Hinsberg - 6. koht
Kaido Saul - 11. koht

LaitseRallyPark kokkutulek

Kaido Saul - 1. koht
Valmar Gilden - 3. koht

AG talvekarikas

Kaido Saul - 13. koht

2018 tulemused

2017 tulemused

2016 tulemused

2015 tulemused

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019