Väljasõit - etteplaneerimata manööver rajale mittekuuluval osal

Kaido Subaruga slaalomit läbimas. Foto: Hanno Luukas

Käina tänavatel ning kardirajal peetud Hiiumaa rahvasprint sai teoks laupäeval, 19.05.2018. Võistlusolud olid fantastilised, oleks veel tehnika ka vastu pidanud.

Võistlusrada oli kohati väga tehniliseks tehtud. Seda eriti sirgel asunud šikaan ning slaalom, mis oma laiusega just mitte väga ei hiilanud. Samas autoga sinna ikkagi ära mahtus kui väga pingutada.

KR Racing klubi oli esindatud nagu viimasel ajal tavaliselt, 2 auto ning 3 sõitjaga. Alustame 2WD-S klassist, kus stardijoonele tulid Eero ja Valmar Golfiga. Sisuliselt lõppes nende võistlus tehnika streikimise tõttu juba prooviringil, kus selgus, et auto ei tahtnud korralikult töötada. Üritasid nad küll startida ka avavoorus kuid Eero sai sealt lõpuks kirja eelviimase ja Valmar viimase 15. koha. Edasi polnud neil enam mõtet sõita. Auto pakiti kokku ja sõit läks kodu poole lahti. Esmane diagnoos autole oli vigane kütusepump, kuid eks lähemal uurimisel saab täpsemalt teada, mis juhtus.

2WD-S klassis võidutsesid BMW-d, kelle kuulusid tervelt 6 kõrgeimat kohta. Kiireim oli Andrek Põllumäe. Talle järgnesid Jüri Jürisaar ning Marko Kukuškin.

Kaido oli Subaruga samuti stardis 4WD klassis. Avavoorus magasin ühe pöörde maha ning oleks peaaegu kohalikku hoovi sõitnud. Tagurdamisega 7. koht voorust ajaga 3:52,88. Järgmised voorud olid juba tunduvalt kiiremad ning ka kohad voorudes paremad. Nimelt nii teises kui kolmandas voorus tuli 5. koha väärilised ajad 3:43,48 ja 3:39,76. Positiivne oli nii see, et ajad järjest paranesid ning lõpptabelis andis see samuti päris eduka 5. koha punktid.

4WD klassi poodiumi moodustasid Martin Vaga, Roland Kukk ning Toomas Kärp. Esikoha omaniku sõiduriistaks oli Mitsubishi EVO, järgnevatel Subaru Imprezad.

Üle hulga aja ka üks sisevideo jälle avalikuks tehtud. Sedakorda siis Kaido 3. vooru läbimine:

Ametlikud tulemused.

Kokkuvõtteks võib öelda, oli päris huvitav võistlus. Korraldajad olid tõsist vaeva näinud ning ka auhinnalaud oli rikkalik.

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2019  

EAL KV rahvarallis

Kaido Saul / Edy Murumägi / Andri Raudepp - 10. koht

EAL KV rahvasprindis

Valmar Gilden - 15. koht
Eero Labotkin - 30. koht
Kaido Saul - 13. koht

Piiroja karikas

Jüri Hinsberg - 6. koht
Kaido Saul - 11. koht

LaitseRallyPark kokkutulek

Kaido Saul - 1. koht
Valmar Gilden - 3. koht

AG talvekarikas

Kaido Saul - 13. koht

2018 tulemused

2017 tulemused

2016 tulemused

2015 tulemused

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019