Finiš - võistluse lõpus terendav paradiis

Vaade sprindi hooldusalale. Foto: Piret Gilden

Mitu korda oma "toimumiskohta" muutnud Kiltsi rahvasprint toimus lõpuks siiski Kiltsi lennuväljal laupäeval, 24.03.2018. Võistlusel osalejad said punkte mitme sarja tabelitesse nagu EAL rahvasprindi KV, Lääne regiooni MV või Helmet Palmi mälestuskarikasari rahvasprindis.

KR Racing osales juba tavaks saanud kooseisus, Valmar ja Eero VW Golfil 2WD-S klassis ning Kaido Subaru Imprezaga 4WD arvestuses. Rada ise oli kevadpäikese poolt enamuses puhtaks sulatatud ning rajakatteks betoon koos oma sinna kuuluvate lisanditega nagu pori või puukoor. Metsavahelistel lõikudel, mida küll oli vaid 2 võis kohata ka jääd ja lund.

2WD-S klassis läks kõige edukamalt Eerol. Kui esimeses sõiduvoorus tuli 3. koha vääriline tulemus siis kaks viimast vooru õnnestus välja sõita päeva kiireimad ajad. Seda küll ülimalt napilt Kuku ees. Teise vooru aeg 2:55,38 oli 0,43 sekundit kiirem ning kolmandas voorus 2:53,07 vaid 0,15 sekundit Kukust kiirem. Valmar oli rajal veidi aeglasem kuid pingutas temagi. Selle pingutamise käigus tulid sisse ka mõned sõiduvead, mis röövisid väärtuslikke sekundeid. Kahe esimese vooru üheksandad ning viimase vooru neljas aeg andis kokku 13 punkti. Sama palju punkte kogusid lõpuks veel Ain Lepp (Nissian Sunny) ning Rain Kaljura (BMW 325). Seepeale võrreldi kiireimat aega ning selles arvestuses oli Valmar parim talle järgnenuist ning saavutas lõpuks 7. koha 2WD-S klassis. 2WD-S esikolmiku moodustasid seekord Eero Labotkin (VW Golf), Marko Kukuškin (BMW 325i) ning Patrick Madar (Renault Clio).

4WD klassis oli stardijoonel 7 võistlejat. Kaido platseerus lõpptulemustes 6. kohale, saavutades võrdse punktiarvu Audil sõitnud Urmo Kaasikuga. Kuna aga Urmo parim tulemus oli 1,92 sekundi võrra parem, siis talle 5. koht. Poodiumi kõrgeimale kohale platseerus Lembit Nõlvak (VW Golf 7 R), teine Alar Rosenberg (Subaru Impreza) ning kolmas Roland Kukk (Subaru Impreza). Kaido sõidus võis rahule jääda asjaoluga, et ajad paranesid voor-voorult ning viimases voorus tuli juba 4. koha vääriline tulemus.

2WD-S esikolmik. Foto: Kaido Saul 

Ametlikud tulemused.

Kaido

   
Qr Code
   

Tulemused 2019  

EAL KV rahvasprindis

Valmar Gilden - 7. koht
Eero Labotkin - 9. koht
Kaido Saul - 9. koht

Piiroja karikas

Jüri Hinsberg - 6. koht
Kaido Saul - 11. koht

AG talvekarikas

Kaido Saul - 12.koht

2018 tulemused

2017 tulemused

2016 tulemused

2015 tulemused

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2019