Iga kilomeetri kiiruskatse kohta on kaks kilomeetrit kraavi.

Kaido Laitse rajal. Foto: Oliver Enula

Mitme sarja arvestusse läinud Lyoness Laitse rahvasprint sõideti pühapäeval, 03.07.2016. Ilm võistluspäeval oli muutlik. Sõita sai nii päikesepaistes kui vihmasabinatega.

Ainukesena KR Racing ridadest oli stardis üle hulga aja Kaido. Eks üle poole aasta eemalolekut on oma jälje jätnud ning sõiduga tuleb jälle harjuda. Nii tuli kõige halvemini välja teise sõiduvoor, kus nii mitmeski kohas tuli sisse sõiduvigu. Samas aeg ja koht olid just selles ebaõnnestunud voorus parimad 2:09,14 ja koht 7. Sama koha sõitsin välja ka 3. sõiduvoorus, mis läbiti märgades tingimustes. Sealt ka mitte kõige parem aeg 2:13,11. Kokkuvõttes siiski võrdse punktisummaga Toomas Kärp'iga koht 8. 4WD klassis. 7. koht jäi sel korral 0,09 sekundi kaugusele.

Emotsioon võistlusest oli siiski väga positiivne.