Finiš - võistluse lõpus terendav paradiis

Eero Piiroja 2. voorus. Foto: Kaido Saul

Viimane, järjekorras seitsmes etapp sõideti Piiroja krossirajal laupäeval 26.09.2015. Sügisest päikesepaistelist ilma olid tulnud nautima nii mitmed sõitjad ja kaasaelajad.

Võistlus oli tasavägine 2WD esiveoliste klassis ning meie klubi esindajatel Renel, Marekil ja Eerol kulusid päeva jooksul nii mitmedki närvirakud. Kõige rohkem oli kaalul Renel ja Marekil. Eero oli tulnud rohkem nagu kaarte segama. Esimese vooru lõpetas Eero kolmanda, Marek viienda ja Rene kaheksanda ajaga. Teises voorus oli järjestus veidike teistsugune. Eero jätkuvalt meie kiireimana kolmas, Rene sel korral neljas ja Marek seitsmes. Kolmandas sõidus läks Marek liiga palju püüdma, sai ühes šikaanis tünnipuute ja langes sellega neljateistmendaks. Eero võttis enda arust rahulikult, ei rabelenud ega üritanud ülearu ning sõitis välja nii vooru kiireima kui ka päeva parima aja 2WD-E klassis 2:52,3. Rene oli stabiilselt neljas. Kuna seekord jagati poodiumikohad välja võistlejate vahel, kes üldtabelis esikolmikus polnud, piisas Renele sel korral viiendast kohast päeva kokkuvõttes. Marek oli lõpptulemustes seitsmes. Kõige paremini läks päev Eerol, kes tuli koju 2. koha karikaga.

Kaido oli stardis 4WD klassis, kuid kahjuks vedas tehnika alt juba esimese vooru esimesel ringil ning seekord tulemust kirja saada ei õnnestunud. Autol kadus äkki jõud ning masin suri välja. Samuti oli kuhugi kadunud mootorist õli.

Sari üldkokkuvõttes oli meile edukas. Esiveoliste klassis lõpetas Rene 1. kohal, Marek oli poodiumi kolmandal astmel. Taivo oli lõpuks kolme osaletud võistlusega seitsmes, Eero kahe võistlusega kaheteistkümnes ning Valmar 17. vaid ühe osaletud etapiga. Kaido pidi leppima 4WD suurte klassis 4. kohaga. Oleks saanud viimaselt etapilt ka punkte, oli kolmas koht käeulatuses kuid libises seekord käest. Jüri osales kahel osavõistlusel ja saavutas 25 punktiga 9. koha tagaveoliste arvestuses. Naiste klassis osales Piret vaid avaetapil ning sealt saadud maksimaalne punktisumma andis üldtabelis 9. koha.

2WD-esi hooaja esikolmik. Foto: Kaido Saul

Kaido

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2022