Rehvid - mustad kummist rõngad, mis oma lihtsast olemusest hoolimata maksavad alati rohkem, kui rahakott lubab

Marek Seatil. Foto: Kaido Saul

Palav ilm ootas võistlejaid ees laupäeval, 22.08.2015 peetud Piiroja sarja kuuendal etapil. Rada kasteti suhteliselt tihti ning tänu sellele ei tekkinud just märkimisväärselt palju tolmu. Samas muutis kastmine raja äärmiselt salakavalaks.

Stardijärjekord tehti seekord veidike ebatraditsiooniliselt. Alustati rahvakrossiga, misjärel läksid sõitma 4WD klassi autod. Neile järgnesid juba veidike harjumuspärasemas järjekorras muud masinaklassid. Ja just see kasimine rikkus mõnes mõttes ära nii mitmegi sõitja tulemused. Nii esimeses kui viimases voorus kasteti just vahetult enne 4WD starti. Ja kuna mina startisin esimesena, sain sõita just kõige libedamal rajal. Nii mõnessegi šikaani sissemahtumisega oli probleeme. Nii saingi esimesest voorust 2 tünni eest 20 sekundit trahvi kokku ja ma polnud mitte ainuke. Teised voorud tulid küll karistusteta kuid tulemus jäi siiski kesiseks - vaid 5. koha väärilised punktid.

Ka Marek ja Rene ei jäänud oma sõitudega väga rahule, kuigi autot oli vahetult enne starti remonditud ning töötas masin ikka paremini kui eelmisel korral. Marek saavutas lõpuks 4. koha, Rene pidi leppima 10. kohaga. Seekord piisas ka sellest kohast, et jätkuvalt olla 2WD-E tabeli tipus. Marek langes ühe koha võrra ning hoiab hetkel punktitabelis 3. kohta

Kaido

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2022