Lääne regiooni MV rahvasprindis 2015 osaline punktitabel
NB! Tegemist on mitteametliku MTÜ KR Racing arvutuse tulemusel saadud pingereaga
2WD-B
Koht | Nimi | 1.etapp | 2.etapp | 3.etapp | 4.etapp | 5.etapp | 6.etapp | 7.etapp | 8.etapp | Kokku (N-1) |
1. | Kaspar Kasari | 5 | 8 | 8 | 10 | 8 | 8 | 10 | 8 | 60 |
2. | Marko Kukuškin | 10 | 0 | 4 | 4 | 6 | 10 | 4 | 10 | 48 |
3. | Andrek Põllumäe | - | 6 | 10 | 8 | 10 | 6 | 2 | - | 42 |
4. | Rene Uukareda | - | 10 | 6 | 5 | 5 | 4 | 6 | - | 36 |
5. | Valmar Gilden | - | 5 | 2 | 1 | 0 | 5 | 8 | - | 21 |
6. | Karmo Salong | 8 | 4 | - | 0 | 4 | - | - | - | 16 |
7. | Rico Rodi | 6 | - | - | - | - | 1 | 3 | 6 | 16 |
8. | Eero Labotkin | - | 0 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 | - | 12 |
9. | Marek Meindorf | - | - | - | 0 | - | 2 | - | 5 | 7 |
10. | Jüri Jürisaar | - | 1 | 5 | 0 | - | - | - | - | 6 |
11. | Taivo Rooger | - | - | - | - | - | 0 | 5 | - | 5 |
12. | Margus Pärtel | - | - | - | - | - | 0 | - | 4 | 4 |
13. | Lauri Rodi | 4 | - | - | - | - | - | - | - | 4 |
14. | Rain Kuuskmann | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
15. | Siim Järveots | - | - | - | - | 3 | - | - | - | 3 |
16. | Mait Madik | - | - | - | 3 | - | - | - | - | 3 |
17. | Robet Peetson | - | 3 | - | - | - | - | - | - | 3 |
18. | Ain Lepp | 3 | 0 | - | - | - | - | 0 | - | 3 |
19. | Imre Randmäe | 2 | - | 1 | - | 0 | - | - | - | 3 |
20. | Rain Pärn | - | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | 2 |
21. | Indrek Täht | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
22. | Ragnar Rosenberg | - | 2 | - | 0 | - | 0 | - | - | 2 |
23. | Ago Onton | - | - | - | 2 | - | - | - | - | 2 |
24. | Patrick Madar | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | - | 1 |
25. | Raul Mölder | 1 | - | - | - | 0 | - | - | - | 1 |
26. | Peeter Kaibald | - | - | - | - | 1 | - | - | - | 1 |
27. | Robert Kalm | - | 0 | - | 0 | 0 | - | - | - | 0 |
28. | Ivo Krupinš | 0 | 0 | - | - | 0 | - | - | - | 0 |
29. | Siim Nõmme | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 |
30. | Urmas Luts | - | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 0 |
31. | Peeter Tammoja | - | 0 | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
32. | Rauno Malm | - | 0 | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
33. | Lasse Hurt | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 0 |
34. | Ermo Loik | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 0 |
35. | Ragnar Laid | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 0 |
36. | Eero Tammera | - | - | - | - | - | 0 | - | - | 0 |
37. | Raido Roste | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 0 |
38. | Kalev Võlli | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
39. | Indrek Tammel | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
40. | Imre Vanik | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
41. | Janek Ojala | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
42. | Kristjan Hansson | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
43. | Olev Kadai | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
44. | Argo Kevade | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 |
45. | Indrek Kirss | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
46. | Marko Siilmann | 0 | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
4WD
Koht | Nimi | 1.etapp | 2.etapp | 3.etapp | 4.etapp | 5.etapp | 6.etapp | 7.etapp | 8.etapp | Kokku (N-1) |
1. | Rainer Parik | - | 10 | 8 | 10 | 10 | - | 5 | - | 43 |
2. | Gert Aasmäe | - | 8 | 6 | 6 | 8 | - | 10 | - | 38 |
3. | Andri Sirp | - | 5 | 5 | 8 | 6 | - | 8 | - | 32 |
4. | Kaido Saul | - | 0 | - | - | 3 | 6 | 3 | 6 | 18 |
5. | Aiko Aigro | - | 6 | 10 | - | - | - | - | - | 16 |
6. | Raoul Renser | - | - | 0 | 3 | - | 10 | - | - | 13 |
7. | Marek Haiba | - | - | 3 | 5 | 5 | - | - | - | 13 |
8. | Martin Vaga | - | - | 4 | - | 4 | - | 4 | - | 12 |
9. | Marti Planken | - | - | - | - | - | - | - | 10 | 10 |
10. | Aleksandr Hunt | 10 | - | - | - | - | - | - | - | 10 |
11. | Kristo Tagaväli | - | - | - | 4 | - | - | 6 | - | 10 |
12. | Indrek Täht | 8 | 1 | - | - | - | - | - | - | 9 |
13. | Ragnar Tapver | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | 1 | - | 9 |
14. | Kalev Konsap | - | 0 | - | - | - | 8 | - | - | 8 |
15. | Argo Nurs | - | - | - | - | - | - | - | 8 | 8 |
16. | Siim Liivamägi | - | 4 | 1 | - | - | - | - | - | 5 |
17. | Sven Vene | - | 3 | 2 | - | - | - | - | - | 5 |
18. | Ameriico Jöffert | - | - | - | - | - | - | 2 | - | 2 |
19. | Oliver Lorents | - | 2 | - | - | - | - | - | - | 2 |
20. | Rein Jürison | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
21. | Juhan Oks | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
22. | Oliver Oberg | - | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
23. | Mait Pikkof | - | DSQ | - | - | - | - | - | - | 0 |
Punktiarvestus: 10-8-6-5-4-3-2-1
1. etapp - Kiltsi
2. etapp - Audru auto24 ring
3. etapp - Haapsalu
4. etapp - Rapla
5. etapp - Kärdla
6. etapp - Vasalemma
7. etapp - Kasari
8. etapp - Vasalemma