Ajatrahv - meeldetuletus selle kohta, et kohtunikul on alati õigus…

Karikalaud. Foto: Kaido Saul

Esmaspäeval, 24.02.2014 toimus Taebla Gümnaasiumi aulas autasustamistseremoonia. Kätte jagati Läänemaa meistri- ja karikavõistluste auhinnad 2014. Samuti jagati karikaid Nigula AMK organiseeritud sarjas "Tikkri Motorsport talvekarikas 2014". Omaniku leidis ka väljareklaamitud loosiauto - valge VAZ 2105.

Lühikeseks jäänud talve tõttu tuli mõlemad sarjad lõpetada planeeritust varem. Mõlemasse võistlussarja jäi arvesse vaid 2 osavõistlust.

Esiveoliste autode arvestuses oli Läänemaa KV sarjas kiireim Valmar. Teise koha saavutas Eero. Rene oli 4. ja Marek 5. Vaid ühel võistlusel osalenud Taivo pidi leppima 13. kohaga. Tagaveoliste klassis oli parim Jüri. Naiste klassis kogus kõige rohkem punkte Piret. 4WD klassis pidi Kaido leppima 8. kohaga.

Ainult Läänemaa elanike seas peetud MV arvestuses oli 2WD-E klassi parim jällegi Valmar. Tagaveolistel võidutses Jüri ning naiste klassis Piret. 4WD klassis lõpetas auhinnalise 3. kohaga Kaido.

Tikkri Motorsport talvekarika 2WD-esivedu esikolmik kuulus meie klubi sõitjatele. Valmar kogus enim punkte. Rene oli teine ning Marek kolmandal kohal. Neljandaks sõitis end Eero ja viienda kohaga lõpetas Taivo. Naiste klassis kogus enim punkte Piret, Tagaveolistes pidi Jüri leppima 4. kohaga ning Kaido 4WD klassis 6. kohaga. Viimased kaks nagu ka Taivo osalesid vaid ühel sarja võistlusel.

2WD-E esikolmik. Foto: Kaido Saul