Finiš - võistluse lõpus terendav paradiis

Kolmapäevaõhtune võistlus algas minu jaoks kogunemisega Tallinna piiril asuvasse Falmeki töökotta. Sinna olid siis kokku tulnud kõik Subarud, kes seal osaleda plaanisid. Elvis läks veel mingeid asju ajama, seega alustasime reisi Nigula poole 3 autoga - 1 STI Rihoga roolis ja 2 GT-d, mõlema roolis Kaido. Ärge nüüd arvake, et ma 2 autoga korraga sõitsin... 1 GT-dest kahjuks väga kaugele ei jõudnud. Mõnekilomeetrise sõidu järel läks tal arvatuuris mingi kahtlane tuli põlema ja otsustasgi tagasi töökotta sõita. Jätkasime kahekesi sõitu ja jõudsime koha päris õigeaegselt. Vahepeal hakkas ka vihma sadama ning rada osutus prooviringil päris libedaks.

 

Sõidu ajal ei tundunud asi enam nii hull. Minu puhul olid probleemiks tuled, mis väga ei näidanud. Üks võimalik põhjus oli see, et polnud veel harjunud pimedas sõitma - teine voor polnudki nii hull. Tulemus oli ka enda kohta nii enam-vähem. Eesmärk sai täidetud ja hõbemedal koju toodud. Elvise STI Spec-C-le loomulikult kaotasin aga Rihost olin kiirem mõlemas voorus. Niisiis kaotasin 1. voorus Elvisele 18 sekundit ning võitsin Rihot 3 sekundiga. Teine voor tuli paremini välja ja kaotus Elvisele vähenes 9 sekundile ning võit Riho ees 5 sekundit.

Pilte-videosid kahjuks pole, kuna aparaadi peale ei jäänud seekord praktiliselt midagi.

Kuna tegemist oli selle sarja teise ja ühtlasi viimase võistlusega, jääme ootama järgmisi põnevaid võistlusi Nigula AMK poolt korraldatuna. Lubati juba talvel midagi välja mõelda, loomulikult kui talve tuleb ikka...

Kaido

   

Registrikood: 80303625
Kasari küla, Lääne-Nigula vald
90605 LÄÄNEMAA

© MTÜ KR RACING   2009 - 2023